ПІСТОЛЕТИ

fort-12p.png

Форт-12Р

Форт-12Р - самозарядний травматичний пістолет, розроблений на основі конструкції бойового пістолета Форт-12, який c 1999 року випускається КНВО «Форт» МВС України.

«Форт-12Р» оснащений самовзводним ударно-спусковим механізмом куркового типу подвійної дії. Конструкція передбачає затворну затримку, яка утримує затвор після пострілу останнього патрона в крайньому задньому положенні. Затвор вільний.

Ствол не має зчеплення із затвором, замикання каналу ствола досягається масою затвора й силою зворотної пружини.

Прицільні пристосування складаються з мушки і цілика. Цілик з двома білими точками (для прицілювання в умовах недостатньої освітленості) виготовлений з пластмаси, але при необхідності може бути замінений на металевий цілик від Форт-12.

Магазин коробчастий. Ємність магазина становить 12 патронів 9 мм P.A. або 8 патронів .45 Rubber.

glock-17---9x19.jpg

Glock 17

Glock 17 (Глок 17) - австрійський пістолет, розроблений фірмою Glock для потреб австрійської армії. Він став першим зразком озброєння, розробленим цією фірмою. Одержаний в результаті зразок виявився досить вдалим і зручним для застосування, завдяки чому пізніше він був прийнятий на озброєння армії Австрії під позначенням Р80. Завдяки своїм бойовим якостям і надійності набув широкого поширення в якості цивільної зброї самооборони.

Максимальна прицільна дальність стрільби складає 50 м. Для ефективної стрільби на таку дистанцію потрібна хороша стрілецька підготовка і досвід поводження зі зброєю, з якого ведеться вогонь. В середньому Glock 17 найбільш ефективний на дистанції 20-25 м, завдяки тому, що навіть слабо підготовлений стрілок здатний уразити ціль на такій дистанції. Початкова швидкість кулі, випущеної з Glock 17, у зрізу ствола становить 350-360 м/с. Дулова енергія становить близько 500 Дж. Цими характеристиками і визначається область застосування даної моделі зброї.

gp-k100.png

GP K100

Grand Power K100 - є самозарядним пістолетом з автоматикою, що використовує короткий хід ствола. Замикання і відмикання затвора проводиться шляхом повороту ствола навколо своєї осі, що сковзає фігурним пазом по виступу поперечно розташованого в рамці пістолета штифта. Ударно-спусковий механізм курок, подвійної дії. Рамка виготовлена ​​з полімерних матеріалів. Органи управління пістолета - кнопка засувки магазина, важелі запобіжника і затримки затвора - двосторонні. Цілик кріпиться в пазу типу "ластівчин хвіст", мушка кріпиться штифтом. Магазин з дворядним розташуванням 15 патронів. Магазини збільшеною ємності розраховані на 17 або 19 патронів. За даними фірми Grand Power, пістолет К100 з серійним № В000776, під час тривалих випробувань на живучість зробив 112 470 пострілів без будь-яких змін внутрішньої геометрії каналу ствола.

jericho-941.png

Jericho 941

Jericho 941 - пістолет, розроблений і вироблений Israel Military Industries під маркою Jericho 941 («Єрихон 941»), який продається Magnum Research під маркою Baby Eagle і зовні схожий на Desert Eagle, насправді не має з ним майже нічого спільного. Jericho 941 - це звичайний самозарядний пістолет, який використовує механізм віддачі з коротким ходом ствола для перезарядки. По суті, за винятком зовнішніх обводів, цей пістолет є клоном знаменитого чеського Cz75. Jericho 941 призначений для використання боєприпасів калібру 9 × 19 мм Парабелум і .41 Action Express; перехід з одного типу боєприпасів на інший здійснюється простою зміною ствола. Номер в назві моделі відображає типи підтримуваних боєприпасів: 941 - це 9 мм Парабелум і .41 AE. Крім того, для ринку США була також розроблена модифікація під вельми в Америці популярний калібр .40 S & W. Номер моделі при цьому залишився колишній - «941».

pm-1.png

Пістолет Макарова

9-мм пістолет Макарова - самозарядний пістолет має гарну, для компактного пістолета, точність. При стрільбі на 25 метрів стандартними патронами 57-Н-181 радіус розсіювання R100 становить 75 мм, а на 50 метрів - 160 мм. На дистанції 10 метрів радіус розсіювання всього 35 мм.

Перевірка бою пістолета здійснюється стрільбою на 25 м по чорному колу діаметром 25 см, встановленому на щиті висотою 1 м і шириною 0,5 м. Кучність бою ПМ визнається нормальною, якщо всі чотири пробоїни вміщаються в коло діаметром 15 см. Середня точка влучення задовольняє вимогам , якщо вона відхиляється від контрольної точки не більше ніж на 5 см в будь-якому напрямку. Спусковий механізм допускає ведення тільки одиночного вогню. Наявність самовзводу в конструкції дозволяє виробляти перший постріл, при наявності патрона в патроннику, без попереднього зведення курка. Це підвищує боєготовність зброї, не знижуючи безпеки його перенесення.


© 2017 LEGION